پنج سال پس از پایان جنگ کار تفحص در کانال کمیل آغاز شد. پیکرهای شهدا یکی پس از دیگری پیدا شدند اما از ابراهیم خبری نبود. مدتی بعد یکی از رفقای ابراهیم برای بازدید به فکه آمد.ایشان گفتند زیاد دنبال ابراهیم نگردید. او می خواسته گمنام باشد.
شهید مدنی در آتش اشتیاق به شهادت چون شیدا می‌سوخت، گاهی چون لب به سخن می‌گشود اشک امانش نمی‌داد و تلاطم روحش در پیش چشم دیگران هویدا می‌گشت و فضا از بوی عشق و نور اخلاص او آکنده می‌شد.
پاسخ به دو سوال انتخاباتی از بیانات رهبر انقلاب اسلامی : ۱. مخاطب دعوت عمومی رهبر انقلاب برای انتخابات چه کسانی هستند؟ ۲. آیا ضد انقلاب هم مخاطب دعوت رهبر است؟
کلنا عباسک یا زینب(س)
مهدی ثامنی برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) عازم سوریه شد و پس از مدتی حین مبارزه با تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید.
کتاب / معرفی کتاب
من اطمینان دارم اگر حرکت قرآنی در کشور ما گسترش پیدا کند ، این نظام مقدس اسلامی پایه هایش آنچنان مستحکم خواهد شد که هیچ قدرتی نخواهد توانست اندک تزلزلی در آن بوجود آورد .
فرمايشات مقام معظم رهبري / نفوذ فرهنگی از همه خطرناک تر است
عمق و اهميت نفوذ و اثرات منفي آن تا حدي زياد و اجتناب‌ناپذير است كه رهبر معظم انقلاب اخيراً بيش از ۷۰ بار از كليدواژه «نفوذ» استفاده كرده‌اند كه بيش از ۳۰ بار آن پيرامون برجام و توافق هسته‌اي بوده است از ديدگاه معظم له «تلاش دشمن براي نفوذ، از جمله تهديدات بزرگ است؛ نفوذ اقتصادي و امنيتي البته خطرناك است و پيامدهاي سنگيني دارد اما نفوذ سياسي و فرهنگي دشمن خطر بسيار بالاتري است كه همه بايد مراقب آن باشند».

صفحات